Nog even en dan gaat het zaalseizoen weer van start. Vanaf dinsdag 27 september gaan alle teams binnen trainen. Het schema staat hier onder en wordt ook op de site opgenomen.

Mheenhal dinsdag   zijlijn
tijd team trainer team trainer
16.00-16.30 E2/E3 Tineke MC1 Marjolein
16.30-17.00 E2/E3 Tineke MC1 Marjolein
17.00-17.30 MC2 Tonnie MC1 Marjolein
17.30-18.00 MC2 Tonnie MD1 Marjolein
18.00-18.30 MC2 Tonnie MD1 Marjolein
woensdag halve zaal beschiknaar
16.00-16.30 JD2 Saskia + Nils
16.30-17.00 JD2 Saskia + Nils
17.00-17.30 F jeugd Richard
17.30-18.00 F jeugd Richard
vrijdag
 
16.00-16.30 H jeugd Hanneke MD1 + MD3 Marjolein+Lynn
16.30-17.00 H jeugd Hanneke MD1 + MD3 Marjolein+Lynn MC1
17.00-17.30 MC2+MC3 Tonnie MC1 Marjolein D1
17.30-18.00 MC2+MC3 Tonnie MC1 Marjolein
Sprengeloo dinsdag  18.00-21.30 uur
tijd team trainer team trainer team
18.00-18.30 jE ?
18.30-19.00 JC1 Timo JB1 Bas jE ?
19.00-19.30 JC1 Timo JB1 Bas
19.30-20.00 JC1 Timo JB1 Bas
20.00-20.30 H-selektie Sander H2 Emin
20.30-21.00 H-selektie Sander H2 Emin
21.00-21.30 H-selektie Sander H2 Emin
21.30-22.00 H-selektie Sander H-selectie Sander
Gymzaal Gentiaanstraat woensdag
tijd team trainer team trainer
17.00-18.00 E2/E3 Tineke/Maurice
sporthal Zuidbroek
dinsdag
17.30-18.00 DB1 Corniels JD2 Saskia
18.00-18.30 DB1 Corniels JD2 Saskia
18.30-19.00 DB1 Corniels DA Maaike
19.00-19.30 MD3 Anique DA Maaike
19.30-20.00 MD3 Anique DA Maaike
20.00-20.30 dames 1 Wessel dames 2 Hein
20.30-21.00 dames 1 Wessel dames 2 Hein
21.00-21.30 dames 1 Wessel dames 2 Hein
21.30-22.00
woensdag
18.00-18.30 JC Timo MC3 Anique
18.30-19.00 JC Timo MC3 Anique
19.00-19.15 JC Timo MC3 Anique
19.15-19.30 JC Timo H3+rest Emin
19.30-20.00 H4 H3+rest Emin
20.00-20.30 H4 H3+rest Emin
20.30-21.00 dames 3 John D recr wisselend
21.00-21.30 dames 3 John D recr wisselend
vrijdag
17.00-17.30 JE Maik MB1 Corniels
17.30-18.00 JE Maik MB1 Corniels
18.00-18.30 DA Rob MB1 Corniels
18.30-19.00 DA Rob HB Corniels
19.00-19.30 DA Rob HB Corniels
19.30-20.00 H2 Emin HB Corniels
20.00-20.30 H2 Emin H1 Sander
20.30-21.00 D1 Wessel H1 Sander
21.00-21.30 D1 Wessel H1 Sander
21.30-22.00 D1 Wessel H1 Sander