Commissies

Handbal voor iedereen

Binnen AHV Achilles zijn verschillende commissies actief. Mocht u vragen hebben voor een specifieke commissie dan kunt u contact opnemen met de desbetreffende voorzitter via onderstaande contactinformatie.

Wedstrijdsecretariaat

Handbalzaken

Corniels van Winkelen

Voorzitter

handbalzaken@ahvachilles.nl

Handbalzaken jeugd

Hanneke Driessen

Hanneke Driessen

Voorzitter

handbalzakenjeugdvoorzitter@ahvachilles.nl

Timo Jonker

Timo Jonker

Lid

AHV Achilles - Commissie - Maaike Tomassen

Maaike Thomassen-Leenen

Lid

Beachcommissie

Saskia van Groen

Voorzitter Beachcommissie

beachcommissie@ahvachilles.nl

Timo Jonker

Timo Jonker

Lid

AHV Achilles - Beachcommissie - Mirjam Smit

Mirjam Smit

Lid
AHV Achilles - Beachcommissie - Janet Abdallaoui

Janet Abdallaoui

Lid

Sponsorcommissie

Ron van ’t Erve

Sponsorcommissie

sponsoring@ahvachilles.nl

Wendy le Griep

Advertenties

advertentie@ahvachilles.nl

Communicatiecommissie

Anne Idema

Anne Idema

Webredactie

website@ahvachilles.nl

Astrid Jongste

Communicatie

communicatie@ahvachilles.nl

Ledenadministratie

Beëindiging van het lidmaatschap dient schriftelijk of per mail te gebeuren bij de ledenadministratie vóór 1 juni .

Nelly Wiegman
Kruizemuntstraat 763
7322 ME Apeldoorn

ledenadministratie@ahvachilles.nl

AHV Achilles - Commissie - Nelly Wiegman

Nelly Wiegman

Ledenadministratie

ledenadministratie@ahvachilles.nl

AHV Achilles - Commissie - Miranda Kamphuis

Miranda Kamphuis

Contributie

contributie@ahvachilles.nl

Ledencommissie

Gerhard Spijkerbosch

Voorzitter ledencommissie

ledencommissie@ahvachilles.nl

AHV Achilles - Commissie - Heleen Wemerman

Heleen Wemerman

Vrienden van Achilles

vrienden@ahvachilles.nl

Toernooicommissie

Sander Kluft

Voorzitter toernooicommissie

verenigingszaken@ahvachilles.nl

06-22307887

Koen Rijpkema

Scheidsrechters

scp@ahvachilles.nl

AHV Achilles - Commissie - Tom Wiegman

Tom Wiegman

Lid

Marga Kluft

Lid

toernooi@ahvachilles.nl

Verenigingszaken

AHV-Achilles-Vacant

Vacant

Voorzitter Verenigingszaken

verenigingszaken@ahvachilles.nl

Scheidsrechterscommissie

Koen Rijpkema

Scheidsrechters

scp@ahvachilles.nl