Skip to content

De Club van 50 is ontstaan vanuit passie voor de enige handbalvereniging in Apeldoorn: Intersport Jonker Achilles. Het doel van de club van 50 is het waarmaken van de dromen en ambities van onze leden en vrijwilligers.

Uiteraard gebeurt dit wekelijks door de inspanningen van onze jeugd- en seniorenleden tijdens wedstrijden en trainingen in de zaal en op de (beach)velden. Maar zeker ook dankzij de enorme inzet van alle vrijwilligers, de bijdragen van onze sponsors én de leden van de Club van 50.

Om financieel en sportief gezond te blijven, moeten we blijven investeren in onze vereniging. Van nieuw spelmateriaal en kleding tot verbeteren van onze jeugdopleiding en van het organiseren van toernooien en evenementen tot onderhoud van ons clubhuis.

[button link=”http://ahvachilles.nl/clubvan50″ color=”red”] Meld je nu aan![/button]

Wil je ook een steentje bijdragen? Word dan lid van de Club van 50!

Relevante berichten

Wij maken ook gebruik van cookies (beschreven in de privacyverklaring)om de website te blijven verbeteren. Maar hiervoor hebben we jouw toestemming nodig. Klik hieronder op accepteren om deze toestemming te geven.

Cookie settings

Below you can choose which kind of cookies you allow on this website. Click on the "Save cookie settings" button to apply your choice.

FunctionalOur website uses functional cookies. These cookies are necessary to let our website work.

AnalyticalOur website uses analytical cookies to make it possible to analyze our website and optimize for the purpose of a.o. the usability.

Social mediaOur website places social media cookies to show you 3rd party content like YouTube and FaceBook. These cookies may track your personal data.

AdvertisingOur website places advertising cookies to show you 3rd party advertisements based on your interests. These cookies may track your personal data.

OtherOur website places 3rd party cookies from other 3rd party services which aren't Analytical, Social media or Advertising.