In de zomervakantie is het onderhoud aan ons clubhuis gewoon doorgegaan. Van het werklijstje van het clubhuis kunnen weer 2 zaken worden doorgestreept.
De keuken is geschilderd, bedoeld wordt natuurlijk het plafond en de raampjes. Tevens is het stucwerk boven de tegels gesausd. De nieuwe kleuren van de zaal zijn in de keuken doorgezet.
Ook is er veel tijd gaan zitten in de keuze van de nieuwe stoelen. Veel werk betekent kijken naar kleur – kwaliteit – prijs. De kunst was om het beschikbare budget optimaal te gebruiken. En dat is onze vrijwilligers (met een grote rol voor Truus en Wim Wickerhoff ) weer prima gelukt.  De nieuwe stoelen zijn afgelopen dinsdag afgeleverd.
Tevens is er een nieuwe barkoeling gekocht. Een gesloten koeling met 3 deuren zonder open flessen koeling waardoor het energie verbruik wordt verminderd. De oude stoelen en de oude bar koeling konden tot grote opluchting nog worden verkocht en zijn inmiddels  opgehaald.