Skip to content

Heel Apeldoorn Rein

Beste club leden,

De afgelopen 2 jaar heeft Achilles met steun van de leden en sympathisanten  van onze club,  deelgenomen aan de aktie “Heel Apeldoorn Rein“. In de afgelopen 2 jaar zijn jaarlijks circa 20000 blikjes en flesjes ingeleverd. Daarmee werd de penningmeester blij gemaakt met 2 maal het geweldige bedrag van € 1.000,00. Een actie die best als succesvol mag worden aangemerkt.  Er gingen geruchten dat de gemeente Apeldoorn ging stoppen met deze inzamel actie maar vrij recent is het bericht ontvangen dat deze actie wordt voortgezet in 2020.

Uiteraard gaan wij deze uitdaging weer aan om onze club ook in  2020  een financiële injectie te geven van € 1.000,00.  Daarbij hebben wij jullie hulp nodig. Het verzoek  aan de leden en sympathisanten is om weer te gaan inzamelen. Inmiddels is er ruimte vrijgemaakt in de buitenberging en de bedoeling is om eind januari 2020 de eerste bulk aan te leveren. Op vrijdagavond 13 december (clubavond) is er de eerste mogelijkheid om lege blikjes en flesjes in te leveren bij het clubhuis. Graag tot dan !!

Ligt er inmiddels ergens een flinke hoeveelheid flesjes/blikjes neem dan even contact op met Gerhard Spijkerbosch  (ledencomissie@ahvachilles.nl). De flesjes en blikjes worden met plezier opgehaald.

Relevante berichten

Wij maken ook gebruik van cookies (beschreven in de privacyverklaring)om de website te blijven verbeteren. Maar hiervoor hebben we jouw toestemming nodig. Klik hieronder op accepteren om deze toestemming te geven.

Cookie settings

Below you can choose which kind of cookies you allow on this website. Click on the "Save cookie settings" button to apply your choice.

FunctionalOur website uses functional cookies. These cookies are necessary to let our website work.

AnalyticalOur website uses analytical cookies to make it possible to analyze our website and optimize for the purpose of a.o. the usability.

Social mediaOur website places social media cookies to show you 3rd party content like YouTube and FaceBook. These cookies may track your personal data.

AdvertisingOur website places advertising cookies to show you 3rd party advertisements based on your interests. These cookies may track your personal data.

OtherOur website places 3rd party cookies from other 3rd party services which aren't Analytical, Social media or Advertising.