Afgelopen zaterdag was het dan zover. Onze jeugd mocht oplopen met het Roemeense team in de wedstrijd Nederland A – Roemenië. Door een prachtige video te maken werd het team door de bond geselecteerd om deze taak te doen en de wedstrijd bij te wonen.

Onze jeugd, coaches, begeleiders en ouders gingen met een grote bus naar Eindhoven. Aangekomen in Eindhoven was het tijd om de eigen tenues met KFC logo aan te trekken, te luisteren naar de instructie van  de bond en voor de wedstrijd veel plezier met elkaar te hebben.

Daarna, de zenuwen voor het oplopen met de nummer 3 van het WK in 2015, de high-fives met Roemenië en het oplopen. Na de wedstrijd was het natuurlijk tijd om handtekeningen te scoren.

Aan de foto’s te zien, was het een prachtige dag om nooit te vergeten.

foto-0

foto-8

foto-2 foto-1

foto-3 foto-5

foto-7 foto-6