Zaaltrainingsschema 2016-2017
trainingen in sporthal Mheenpark beginnen vanaf dinsdag 27 september
Mheenhal dinsdag   zijlijn
tijd team trainer team trainer
16.00-16.30 E2/E3 Tineke MD1 Marjolein
16.30-17.00 E2/E3 Tineke MD1 Marjolein
17.00-17.30 MC1 Marjolein MC2 Tonnie
17.30-18.00 MC1 Marjolein MC2 Tonnie
18.00-18.30 MC1 Marjolein MC2 Tonnie
woensdag halve zaal beschikbaar
16.00-16.30 JD2 Saskia
16.30-17.00 JD2 Saskia
17.00-17.30 F-jeugd Richard
17.30-18.00 F-jeugd Richard
vrijdag
 
16.00-16.30 H jeugd Hanneke MD1/MD3 Marjolein+Lynn+Amy
16.30-17.00 H jeugd Hanneke MD1/MD3 Marjolein+Lynn+Amy
17.00-17.30 MC2+MC3 Tonnie MC1 Marjolein
17.30-18.00 MC2+MC3 Tonnie MC1 Marjolein
trainingen in Sprengeloo beginnen vanaf 6 september
Sprengeloo dinsdag  18.00-21.30 uur
tijd team trainer team trainer team trainer
18.00-18.30 JE1 Maik
18.30-19.00 JC1 Timo JB1 ?? JE1 Maik
19.00-19.30 JC1 Timo JB1 ??
19.30-20.00 JC1 Timo JB1 ??
20.00-20.30 H-selektie Sander H2 Emin
20.30-21.00 H-selektie Sander H2 Emin
21.00-21.30 H-selektie Sander H2 Emin
21.30-22.00 H-selektie Sander H-selectie Sander
trainingen in gymzaal Gentiaan beginnen vanaf 28 september
Gymzaal Gentiaanstraat woensdag
tijd team trainer team trainer
17.00-18.00 E2/E3 Tineke+Maurice JE1 Maik
trainingen in Zuidbroek beginnen vanaf 6 september ? = nog niet definitief
sporthal Zuidbroek
dinsdag
17.30-18.00 DB1 Corniels JD2 Saskia
18.00-18.30 DB1 Corniels JD2 Saskia
18.30-19.00 DB1 Corniels DA Maaike ?
19.00-19.30 MD3 ? DA Maaike ?
19.30-20.00 MD3 ? DA Maaike ?
20.00-20.30 dames 1 Wessel dames 2 Hein
20.30-21.00 dames 1 Wessel dames 2 Hein
21.00-21.30 dames 1 Wessel dames 2 Hein
21.30-22.00
woensdag
18.00-18.30 JC Timo MC3 Anique
18.30-19.00 JC Timo MC3 Anique
19.00-19.30 JC Timo MC3 Anique
19.30-20.00 Heren 3 + rest Emin heren 4
20.00-20.30 Heren 3 + rest Emin heren 4
20.30-21.00 dames 3 John dames recr
21.00-21.30 dames 3 John dames recr
vrijdag
17.30-18.00 MB1 Corniels
18.00-18.30 HB ?? MB1 Corniels
18.30-18.45 HB ?? MB1 Corniels
18.45-19.00 HB ?? DA Rob
19.00-19.30 HB ?? DA Rob
19.30-20.00 H2 Emin DA Rob
20.00-20.30 H2 Emin H1 Sander
20.30-21.00 D1 Wessel H1 Sander
21.00-21.30 D1 Wessel H1 Sander
21.30-22.00 D1 Wessel H1 Sander