Vanaf 9 April gelden de volgende schema’s

Dag/TijdVeldTeamTrainerTeamTrainer
Dinsdag
16:00-16:30VerhardE1/E2Tineke + Romy/Kyra
16:30-17:00VerhardE1/E2Tineke + Romy/Kyra
17:00-17:30VerhardE3/F1Tineke + Romy/Kyra
17:30-18:00VerhardE3/F1Tineke + Romy/Kyra
18:00-18:30VerhardMD3Martijn/Matthijs/NathalieJD4Patrick
18:30-19:00VerhardMD3Martijn/Matthijs/NathalieJD4Patrick
19:00-19:30Verhard
19:30-20:00Verhard
Woensdag
18:00-18:30Verhard
18:30-19:00Verhard
19:00-19:30VerhardMC2Anique
19:30-20:00VerhardMC2Anique
Donderdag
18:00-18:30Verhard
18:30-19:00VerhardJC2Tineke
19:00-19:30VerhardJC2Tineke
19:30-20:00Verhard
Vrijdag
16:00-16:30Verhard
16:30-17:00Verhard
17:00-17:30VerhardF2+F3Iris/Michiel + Kim/MadelonH-jeugdMarianne Otten
17:30-18:00VerhardF2+F3Iris/Michiel + Kim/MadelonH-jeugdMarianne Otten
18:00-18:30Verhard
18:30-19:00Verhard
19:00-19:30Verhard
19:30-20:00Verhard

Dag/TijdVeldTeamTrainerTeamTrainer
Dinsdag
16:00-16:30Beach 1
16:30-17:00Beach 1
17:00-17:30Beach 1
17:30-18:00Beach 1
18:00-18:30Beach 1JC1AldinJC2
18:30-19:00Beach 1JC1AldinJC2
19:00-19:30Beach 1HA/HBTimoHA/HBTimo
19:30-20:00Beach 1HA/HBTimoHA/HBTimo
Woensdag
18:00-18:30Beach 1
18:30-19:00Beach 1
19:00-19:30Beach 1
19:30-20:00Beach 1
Donderdag
18:00-18:30Beach 1MC2AniqueMD3Martijn/Matthijs/Nathalie
18:30-19:00Beach 1MC2AniqueMD3Martijn/Matthijs/Nathalie
19:00-19:30Beach 1MD2Maxim
19:30-20:00Beach 1MD2Maxim
Vrijdag
16:00-16:30Beach 1
16:30-17:00Beach 1
17:00-17:30Beach 1JD1Amy/MarleenJD4Viola
17:30-18:00Beach 1JD1Amy/MarleenJD4Viola
18:00-18:30Beach 1JC1Aldin
18:30-19:00Beach 1JC1Aldin
19:00-19:30Beach 1HA/HBTimoHA/HBTimo
19:30-20:00Beach 1HA/HBTimoHA/HBTimo

Dag/TijdVeldTeamTrainerTeamTrainer
Dinsdag
16:00-16:30Beach 2
16:30-17:00Beach 2
17:00-17:30Beach 2
17:30-18:00Beach 2
18:00-18:30Beach 2MD2MaikJD1Basten/Thomas
18:30-19:00Beach 2MD2MaikJD1Basten/Thomas
19:00-19:30Beach 2MC1WesselMB1
19:30-20:00Beach 2MC1WesselMB1
Woensdag
18:00-18:30Beach 2
18:30-19:00Beach 2
19:00-19:30Beach 2
19:30-20:00Beach 2
Donderdag
18:00-18:30Beach 2
18:30-19:00Beach 2
19:00-19:30Beach 2
19:30-20:00Beach 2
Vrijdag
16:00-16:30Beach 2
16:30-17:00Beach 2
17:00-17:30Beach 2
17:30-18:00Beach 2
18:00-18:30Beach 2E-jeugd/F1Saskia/Hanneke/Nils/CorneeE-jeugd/F1Saskia/Hanneke/Nils/Cornee
18:30-19:00Beach 2E-jeugd/F1Saskia/Hanneke/Nils/CorneeE-jeugd/F1Saskia/Hanneke/Nils/Cornee
19:00-19:30Beach 2MB1/MC1CornielsMB1/MC1Corniels
19:30-20:00Beach 2MB1/MC1CornielsMB1/MC1Corniels

Dag/TijdVeldTeamTrainerTeamTrainer
Dinsdag
16:00-16:30Beach 3
16:30-17:00Beach 3
17:00-17:30Beach 3
17:30-18:00Beach 3
18:00-18:30Beach 3
18:30-19:00Beach 3
19:00-19:30Beach 3MB2/MB3Demi/ZinebMB2/MB3Demi/Zineb
19:30-20:00Beach 3MB2/MB3Demi/ZinebMB2/MB3Demi/Zineb
Woensdag
18:00-18:30Beach 3
18:30-19:00Beach 3
19:00-19:30Beach 3
19:30-20:00Beach 3
Donderdag
18:00-18:30Beach 3
18:30-19:00Beach 3
19:00-19:30Beach 3
19:30-20:00Beach 3
Vrijdag
16:00-16:30Beach 3
16:30-17:00Beach 3
17:00-17:30Beach 3
17:30-18:00Beach 3
18:00-18:30Beach 3E-jeugd/F1Saskia/Hanneke/Nils/CorneeE-jeugd/F1Saskia/Hanneke/Nils/Cornee
18:30-19:00Beach 3E-jeugd/F1Saskia/Hanneke/Nils/CorneeE-jeugd/F1Saskia/Hanneke/Nils/Cornee
19:00-19:30Beach 3MB2/MB3Tonnie/Demi/ZinebMB2/MB3Tonnie/Demi/Zineb
19:30-20:00Beach 3MB2/MB3Tonnie/Demi/ZinebMB2/MB3Tonnie/Demi/Zineb