Zaaltrainingsschema 2018-2019
Vanaf 25 september gaan alle teams binnen trainen
Mheenhal dinsdag 
tijd team trainer team trainer zijlijn
16.00-16.30 E1/E2/E3 circulair Marjolein van Gr.+Merel + Romy+Kyra E1/E2/E3 circulair Marjolein van Gr.+ Merel + Romy+Kyra
16.30-17.00 E1/E2/E3 circulair Marjolein van Gr.+Merel + Romy+Kyra E1/E2/E3 circulair Marjolein van Gr.+ Merel + Romy+Kyra
vrijdag
16.00-16.30 E1/E2/E3 circulair: Marjolein van Gr./Lynn/Sonja/Merel E1/E2/E3 circulair: Marjolein van Gr./Lynn/Sonja/Merel
16.30-17.00 E1/E2/E3 circulair: Marjolein van Gr./Lynn/Sonja/Merel E1/E2/E3 circulair: Marjolein van Gr./Lynn/Sonja/Merel
17.00-17.30 F1 jeugd Hanneke F2 jeugd Iris H-jeugd Marian + hulpjes
17.30-18.00 F1 jeugd Hanneke F2 jeugd Iris H-jeugd Marian + hulpjes
Sprengeloo    dinsdag 18.00-22.00 uur
tijd team trainer team trainer
18.00-18.30 MD4 Tineke +Nathalie JC1 Corniels
18.30-19.00 MD4 Tineke +Nathalie JC1 Corniels
19.00-19.30 MD2 Maik JC1 Corniels
19.30-20.00 MD2 Maik JC2 Basten / Thomas
20.00-20.30 MD2 Maik JC2 Basten / Thomas
20.30-21.00 H-sel + HA Nick H2
21.00-21.30 H-sel + HA Nick H2
21.30-22.00 H-sel + HA Nick
sporthal Zuidbroek
dinsdag
tijd team trainer team trainer
17.30-18.00 MB2 Tonnie /Demi JD3 Patrick Mulder + Lisanne
18.00-18.30 MB2 Tonnie /Demi JD3 Patrick Mulder + Lisanne
18.30-19.00 MC1 Wessel JD1 Amy
19.00-19.30 MC1 Wessel JD1 Amy
19.30-20.00 MC1 Wessel MB1 Rob
20.00-20.30 dames 1 Emin/Rob MB1 Rob
20.30-21.00 dames 1 Emin/Rob
21.00-21.30 dames 1 Emin/Rob
woensdag
19.00-19.30 MC2 Anique MB3 ?
19.30-20.00 MC2 Anique MB3 ?
20.00-20.30 dames 3 John D recr Sylvia Tingen
20.30-21.00 dames 3 John D recr Sylvia Tingen
vrijdag
17.30-18.00 MC1 Corniels JC1 Ronald
18.00-18.30 MC1 Corniels JC1 Ronald
18.30-19.00 MC1 Corniels JC1 Ronald
19.00-19.30 MB1 Ronald Heren A Timo
19.30-20.00 MB1 Ronald Heren A Timo
20.00-20.30 MB1 Ronald Heren A Timo
20.30-21.00 D selectie Emin/Rob H selectie Nick
21.00-21.30 D selectie Emin/Rob H selectie Nick
21.30-22.00 D selectie Emin/Rob H selectie Nick
Musschenbroekstraat
donderdag
tijd team trainer team trainer
18.00-18.30 MC2 Anique MD4 Marjolein Biesterbosch
18.30-19.00 MC2 Anique MD4 Marjolein Biesterbosch
19.00-19.30 JC2 Tineke + Marcel MD2 Maxim Gödden
19.30-20.00 JC2 Tineke + Marcel MD2 Maxim Gödden
Vrijdag 
18.00-19.00 JD3 Chris + Viola JD1 Maik
18.30-19.00 JD3 Chris + Viola JD1 Maik
19.00-19.30 MB2 Demi MB3 Tonnie
19.30-20.00 MB2 Demi MB3 Tonnie
20.00-20.30 dames 2 Tonnie keepers Gerard Groener
20.30-21.00 dames 2 Tonnie keepers Gerard Groener
Geen trainingen 
Mheenpark dinsdag 23 oktober + vrijdag 26 oktober, dinsdag 25 december + vrijdag 28 december,
  dinsdag 1 januari + vrijdag 4 januari, dinsdag 26 februari , vrijdag 1 maart
Sprengeloo dinsdag 25 december, dinsdag 1 januari, dinsdag 26 februari
Zuidbroek dinsdag 25 december , woensdag 26 december, vrijdag 28 december
  dinsdag 26 februari , woensdag 27 februari, vrijdag 1 maart
Musschenbroekstraat donderdag 25 oktober, vrijdag 26 oktober , donderdag 27 december, vrijdag 28 december
  donderdag 28 februari, vrijdag 1 maart