Zaaltrainingsschema 2017-2018 
Gentiaancollege maandag
tijd team trainer
19.30-20.30 mB2 Tonnie
Mheenhal 
dinsdag        
tijd team trainer team trainer
16.00-16.30 E2/E3 Tineke + Marit E2/E3 Tineke + Marit
16.30-17.00 E2/E3 Tineke + Marit E2/E3 Tineke + Marit
17.00-17.30 E1/D3 Tineke + Nathalie E1/D3 Tineke + Nathalie
17.30-18.00 E1/D3 Tineke + Nathalie E1/D3 Tineke + Nathalie
vrijdag
16.00-16.30 F jeugd Hanneke+Merel+Iris+Romy F jeugd Hanneke+Merel+Iris+Romy
16.30-17.00 F jeugd Hanneke+Merel+Iris+Romy F jeugd Hanneke+Merel+Iris+Romy
17.00-17.30 E1/E2/E3 Hanneke/Marjolein B/Viola E1/E2/E3 Hanneke/Marjolein B/Viola
17.30-18.00 E1/E2/E3 Hanneke/Marjolein B/Viola E1/E2/E3 Hanneke/Marjolein B/Viola
sporthal Sprengeloo dinsdag   5-12-19 december, 9-16-23-30 januari, 6 maart 5-12-19 december, 9-16-23-30 januari, 6 februari, 6 maart
tijd team trainer team trainer
18.00-18.30 JC1 Maik/Aldin JD4 Gio + Dick keepers
18.30-19.00 JC1 Maik/Aldin JD4 Gio + Dick
19.00-19.30 JC1 Maik/Aldin JB1 Nick
19.30-20.00 Dames 2 Hein JB1 Nick
20.00-20.30 Dames 2 Hein H-selektie/H2 Nick
20.30-21.00 Dames 2 Hein H-selektie/H2 Nick
21.00-21.30 H-selektie/H2 Nick H-selektie/H2 Nick
sporthal Sprengeloo dinsdag   5-12-19 december, 9-16-23-30 januari, 6 maart 13-20 februari, 13-20-27 maart, 3 april
tijd team trainer team trainer
18.00-18.30 keepers ? JD4 Gio + Dick
18.30-19.00 JC1 Maik/Aldin JD4 Gio + Dick
19.00-19.30 JC1 Maik/Aldin JB1 Nick
19.30-20.00 JC1 Maik/Aldin JB1 Nick
20.00-20.30 H-selektie/H2 Nick
20.30-21.00 H-selektie/H2 Nick
21.00-21.30 H-selektie/H2 Nick
sporthal Zuidbroek dinsdag 5-12-19 december, 9-16-23-30 januari, 6 februari, 6 maart
tijd team trainer team trainer
16.30-17.30 MD1/JD2 Marjolein/Lisanne
17.00-17.30 MD1/JD2 Marjolein/Lisanne MB1 Marjolein
17.30-18.00 MD1/JD2 ? MB1 Marjolein
18.00-18.30 MB1 Marjolein
sporthal FSG dinsdag 5-12-19 december, 9-16-23-30 januari, 6, februari, 6 maart
tijd team trainer team trainer
19.00-20.00 mC1 Demi mC2 Zineb
20.00-21.30 dames 1 Emin /Rob
sporthal Zuidbroek dinsdag 13-20 februari, 13-20-27 maart, 3 april
tijd team trainer team trainer
16.30-17.00 MD1/JD2 Marjolein/Lisanne
17.00-17.30 MD1/JD2 Marjolein/Lisanne
17.30-18.00 MD1/JD2 Marjolein MB1 Marjolein
18.00-18.30 MB1 Marjolein
18.30-19.00 MC1 Demi MB1 Marjolein
19.00-19.30 MC1 Demi MC2 Zineb
19.30-20.00 MC1 Demi MC2 Zineb
20.00-20.30 dames 1 Emin/Rob dames 2 Hein
20.30-21.00 dames 1 Emin/Rob dames 2 Hein
21.00-21.30 dames 1 Emin/Rob dames 2 Hein
sporthal Zuidbroek
woensdag
tijd team trainer team trainer
18.00-18.30 JD4 Richard MD3 Anique
18.30-19.00 JD4 Richard MD3 Anique
19.00-19.30 JD2 Richard keepers
19.30-20.00 JD2 Richard H3 Wim
20.00-20.30 H3 Wim
20.30-21.00 dames 3 John D recr wisselend
21.00-21.30 dames 3 John D recr wisselend
Bij wedstrijd van damesrecreanten : 
10 jan-17 jan-7 febr-14 mrt
woensdag
18.00-18.30 JD4 Richard MD3 Anique
18.30-19.00 JD4 Richard MD3 Anique
19.00-19.30 JD2 Richard keepers
19.30-20.00 JD2 Richard DS3 /HS3 John / Wim
20.00-20.30 DS3 /HS3 John / Wim
20.30-21.00 damesrecreanten
21.00-21.30 dames recreanten
sporthal Zuidbroek
vrijdag
tijd team trainer team trainer
17.00-17.30 JC1 Maik/Aldin MD1/MC2 Amy/Marleen
17.30-18.00 JC1 Maik/Aldin MD1/MC2 Amy/Marleen
18.00-18.30 JC1 Maik/Aldin MC1/MB2 Tonnie / Anique
18.30-19.00 MB1/JB1 Rob /Bas MC1/MB2 Tonnie / Anique
19.00-19.30 MB1 JB Bas
19.30-20.00 MB1 JB Bas
20.00-20.30 H1/2 Nick H1/2 Nick
20.30-21.00 D1 Emin/Rob H1/2 Nick
21.00-21.30 D1 Emin/Rob H1/2 Nick
21.30-22.00 D1 Emin/Rob D1 Emin/Rob