Trainingstijden 2017-2018 – Update Okt 2017

Gentiaancollege maandag
tijd team trainer
19.30-20.30 mB2 Tonnie / Anique
Mheenhal dinsdag 
tijd team trainer team trainer
16.00-16.30 E2/E3 Tineke + Marit E2/E3 Tineke + Marit
16.30-17.00 E2/E3 Tineke + Marit E2/E3 Tineke + Marit
17.00-17.30 E1/D3 Tineke + Nathalie E1/D3 Tineke + Nathalie
17.30-18.00 E1/D3 Tineke + Nathalie E1/D3 Tineke + Nathalie
vrijdag
 
16.00-16.30 F jeugd Hanneke+Merel+Iris F jeugd Hanneke+Merel+Iris
16.30-17.00 F jeugd Hanneke+Merel+Iris F jeugd Hanneke+Merel+Iris
17.00-17.30 E1/E2/E3 Hanneke/Marjolein B/Iris E1/E2/E3 Hanneke/Marjolein B/Iris
17.30-18.00 E1/E2/E3 Hanneke/Marjolein B/? E1/E2/E3 Hanneke/Marjolein B /?
Sprengeloo dinsdag   18.00-21.30 uur
tijd team trainer team trainer
18.00-18.30 keepers ? JD4 Gio + Dick
18.30-19.00 JC1 Maik/Aldin JD4 Gio + Dick
19.00-19.30 JC1 Maik/Aldin JB1 Nick
19.30-20.00 JC1 Maik/Aldin JB1 Nick
20.00-20.30 H-selektie/H2 Nick
20.30-21.00 H-selektie/H2 Nick
21.00-21.30 H-selektie/H2 Nick
sporthal Matenpark
dinsdag 24-31 oktober en 7-14-21-28 november
tijd team trainer team trainer
17.00-17.30 MD1/JD2 Marjolein/
17.30-18.00 MD1/JD2 Marjolein/
18.00-18.30 MB1 Marjolein MC1 Rob
18.30-19.00 MB1 Marjolein MC1 Rob
19.00-19.30 MB1 Marjolein MC1 Rob
19.30-20.00 dames 1 Emin/Rob dames 2 Hein
20.00-20.30 dames 1 Emin/Rob dames 2 Hein
20.30-21.00 dames 1 Emin/Rob dames 2 Hein
sporthal Zuidbroek
woensdag
18.00-18.30 JD4 Richard MD3 Anique
18.30-19.00 JD4 Richard MD3 Anique
19.00-19.30 JD2 Richard keepers
19.30-20.00 JD2 Richard H3 Wim
20.00-20.30 H3 Wim
20.30-21.00 dames 3 John D recr wisselend
21.00-21.30 dames 3 John D recr wisselend
vrijdag
17.00-17.30 JC1 Maik/Aldin MD1/MC2 Amy/Marleen
17.30-18.00 JC1 Maik/Aldin MD1/MC2 Amy/Marleen
18.00-18.30 JC1 Maik/Aldin MC1/MB2 Tonnie / Anique
18.30-19.00 MB1/JB1 Rob /Bas MC1/MB2 Tonnie / Anique
19.00-19.30 MB1 Rob JB Bas
19.30-20.00 MB1 Rob JB Bas
20.00-20.30 H1/2 Nick H1/2 Nick
20.30-21.00 D1 Emin/Rob H1/2 Nick
21.00-21.30 D1 Emin/Rob H1/2 Nick
21.30-22.00 D1 Emin/Rob D1 Emin/Rob

 

Bij wedstrijd van damesrecreanten : 
18 okt-22 nov-10 jan-17 jan-7 febr-14 mrt-11 april-18 april
woensdag
18.00-18.30 JD4 Richard MD3 Anique
18.30-19.00 JD4 Richard MD3 Anique
19.00-19.30 JD2 Richard dames 3 John
19.30-20.00 JD2 Richard dames 3 John
20.00-20.30 H3 Wim
20.30-21.00 H3 Wim
21.00-21.30 dames recreanten
21.30-22.00 damesrecreanten